Росія створює нову армію в “ЛНР”

Російське військове командування намагається створити в так званій “ЛНР” нову армію, повністю йому підконтрольну.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише журналіст і військовий експерт Юрій Бутусов, інформують Патріоти України.

“Противник намагається підвищити боєздатність частин найманців. Йдуть спроби створити армійську організацію – все управління на вищому рівні в руках “відпускників”- діючих офіцерів збройних сил Росії. Намагаються налагодити бойову підготовку банд поблизу лінії фронту, і наростити чисельність – на окупованій території поголовна мобілізація” , – зазначає він.

Також Бутусов звертає увагу на те, що на всіх найманцях і терористах стандартна російська військова екіпіровка, що є ознакою масових поставок спорядження з РФ. “Росія налагодила виплати “зарплати” для бандитів, тому що постійне відволікання на грабежі і на особисті питання бандитів знижувало керованість з боку командування.

Одне з нововведень зроблено явно якимось кадровим російським генералом – щоб домогтися однаковості у формі і носінні знаків розрізнення, і для стандартної швидкої ідентифікації своїх військовослужбовців, в “ЛНР” наказали носити дві георгіївські стрічки – на нозі і на руці, горизонтально розташовані, пришиті або одягнені на гумці. Дрібниця, але цікаво … “, – пише Бутусов.

За його словами, російські генерали намагаються створити велику найману армію за зразком Придністров’я, Абхазії, Осетії, хоча очевидно, що людських ресурсів для укомплектування цих армій солдатами і молодшими офіцерами у супротивника немає. “Окупована територія, як і раніше утримується бандитами насамперед через загрозу вторгнення і прямої участі підрозділів російської армії. Але вони готуються до війни, і поповнюють запаси гарматного м’яса”, – резюмував експерт.

 

Джерело: http://patrioty.org.ua/bude-ataka-rosiya-stvoryuye-novu-armiyu-v-lnr-butusov/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*