Росія зазнала чергової поразки у війні з Україною

Дві дипломатичних поразки Кремля
Кремлівські політики дуже люблять підкреслити періодично виникаючи шорсткості у відношенні між ЄС і США, сподіваючись послабити єдність Заходу (або хоча б зробити таку видимість для власних громадян).
Наприклад, в останні дні знову до непристойності загострилися скандали з прослуховуванням американською розвідкою глав Франції та Німеччини.
Чесно кажучи, спочатку навіть закралися підозри, що реакція ЄС на ідею ДНР і ЛНР провести власні місцеві вибори 18 жовтня 2015 року відсутня тільки на зло США. Адже Вашингтон вустами віце-президента Джозефа Байдена такий хід Кремля розкритикував досить оперативно і різко.
Проте немає. Європа все ще не в стані «відділяти мухи від котлет». Обережний приятель Путіна міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер нехай і не так різко і швидко, як Байден, але все ж засудив плани Л/ДНР: « Те, що зараз готується, як місцеві вибори, не є виборами з точки зору мінських домовленостей ». Для початку «котить»…
Між тим, луганський губернатор Геннадій Москаль повідомив, що марковська райрада визнала Росію агресором. Цікаво, що Марківка на відміну від раніше зробили те ж саме Станиці Луганської та Щастя розташована в глибокому тилу сил АТО. Однак зовсім близько до кордону з РФ.
Мабуть, депутати (колишні регіонали і комуністи) остаточно переконалися, що Путін брати Донбас на утримання за прикладом Криму не збирається. А повторювати принади війни і розрухи у себе на батьківщині мало хто хоче…

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*