Росія змушена віддати близько 1.3 трильйонів доларів

З урахуванням нинішньої вартості грошей, Росії можуть пред’явити позов на суму в $ 20-30 млрд тільки за збитий на Донбасі Boeing 777.

Про це на своїй сторінці в ФБ російський фінансист і інвестбанкір Слава Рабинович, передаєGordonua.

Фінансист пояснив цю цифру тим, що в 2003 році Лівія виплатила родині кожного з загиблих у вибуху Boeing 747 над Локербі (1988 рік) за $ 10 млн в обмін на повне зняття економічних санкцій.

“Зараз Росії пред’являть $ 30 млн за кожного загиблого в Boeing рейсу MH17 над Донбасом. Це майже що $ 9 млрд. І це тільки за людей, позови від їх сімей. Далі – позови від авіакомпанії, від страхових компаній, від держав і т.д. “, – зазначив він.

Крім того, за розв’язану Росією війну на сході України, в якій загинули 8 тис. Осіб, РФ можуть пред’явити позови ще на $ 80 млрд, і стільки ж – за поранених і покалічених, продовжив Рабинович.

Він також додав до цієї суми програний Росією позов у ​​справі ЮКОСа і збиток, нанесений РФ анексією Криму.

“Схід України, руйнування, грабіж, порушення прав людини і т.д. – порядку 350-500 мільярдів. Лічильник на 900 мільярдів доларів в нижній межі, або на 1 трильйон 250 мільярдів доларів в верхній межі. Ось результат діяльності Путіна і його ОПГ для російської казни лише за останні 15 місяців (плюс ЮКОС) “, – продовжив Рабинович.

Він підкреслив, що в результаті кожен росіянин не дорахується приблизно $ 9 тис, а сама сума становить приблизно річний ВВП РФ.

“Цей лічильник ще не закінчений. Путін і його ОПГ поставили всю країну на цей лічильник, і він продовжує крутитися. Продовжує крутитися в доларах і рублях – у санкціях, токсичності, падінні ВВП, девальвації, падінні доходів населення, банкрутства, втечу іноземного та російського капіталу, зірваних угодах, погіршенні рівня і якості життя, незворотному технологічному відставанні, руйнуванні освіти та охорони здоров’я, і ​​т.д. “, – додав Рабінович.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*