Росіяни масово кинулися скуповувати техніку через обвал рубля

В очікуванні нового зростання цін через падіння курсу рубля росіяни знову почали скуповувати побутову техніку. Зростання продажів в останні дні зафіксували “М. Видео”, “Техносила”, Wikimart і “Эльдорадо”.

Про це пише Inforesist,  повідомляють Патріоти України. При помітному зростанні попиту на тлі падіння курсу рубля розповіли самі ритейлери. Наприклад, інтернет-магазин Wikimart в перші два дні цього тижня зафіксував зростання замовлень на товари на 30% в порівнянні з минулим тижнем, повідомив директор зі стратегічного планування Wikimart Денис Кисельов.

Основний попит, за його словами, припадає на позиції з високим середнім чеком: продажі телевізорів і пральних машин зросли вдвічі, холодильників – більше ніж на 25%. Удвічі зросли продажі в категорії “Дитячі автокрісла та аксесуари”. “Це вже нагадує традицію: після різких коливань курсу населення починає закуповувати товари про запас, тим самим намагаючись застрахувати себе від майбутнього підвищення цін”, – говорить Кисельов.

У понеділок приріст інтернет-замовлень на техніку в “М. Видео” склав 70% у порівнянні з початком минулого тижня і 200%, якщо порівнювати з тим же періодом минулого року, розповів представник компанії Антон Пантелєєв. Найкраще продаються телевізори і велика побутова техніка, уточнив він. Попит на деякі категорії товарів, особливо на велику побутову техніку, росте протягом останніх двох тижнів, говорить комерційний директор компанії “Техносила” Сергій Зернов. Він також пов’язує цю тенденцію з триваючим зростанням курсів валют. У мережі “Эльдорадо” підвищення попиту фіксували протягом останніх двох місяців. Рітейлери вже готуються до перегляду цін.
Джерело: http://patrioty.org.ua/na-ostanni-groshi-rosiyani-masovo-kinulisya-skupovuvati-tehniku-cherez-obval-rublya/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*