«Росіяни своїх не кидають»: мати бурята-найманця збирає гроші на лікування сина (ФОТО)

Колектив Могойтуйского районного суду, що в Забайкальському краї Росії оголосив збір грошей для своєї колеги Цицигме Батомункуевой, син якої отримав серйозні опіки «під час служби у ЗС РФ».

Колектив Могойтуйского районного суду, що в Забайкальському краї Росії оголосив збір грошей для своєї колеги Цицигме Батомункуевой, син якої отримав серйозні опіки «під час служби у ЗС РФ», передає в четвер Joinfo.ua.

«У спеціаліста 1 розряду Могойтуйского районного суду Батомункуевой Цицигми Батомункуевни трапилася біда. Під час служби в збройних силах РФ її син отримав сильні опіки I, II, III ступенів. На сьогодні зроблено кілька операцій з пересадки шкіри, операції будуть робити ще, також він потребує тривалого лікування та реабілітації », – сказано на сайті управління судового департаменту Забайкальського краю.

У повідомленні також йдеться, що у Батомункуевой є п’ять дітей. Там же вказано номер банківської карти для переказу грошових коштів і телефон, за яким можна дізнатися додаткову інформацію.

Також російські журналісти знайшли аналогічне повідомлення в групі в «Однокласниках» «Забайкаллі – про наболіле». Текст називається «Забайкальського добровольця, що воював в Донбасі, кинула держава».

1 Comment on «Росіяни своїх не кидають»: мати бурята-найманця збирає гроші на лікування сина (ФОТО)

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*