Росіянину пообіцяли військовий квиток після того, як він «послужить» на Донбасі

Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за підозрою громадянина РФ в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (сприяння діяльності терористичної організації), повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу прокуратури Луганської області.
«Військовослужбовці ЗСУ затриманий громадянин Російської Федерації, житель Тюменської області, який пояснив, що на початку поточного року для оформлення військового квитка звернувся у військовий комісаріат за місцем проживання в Росії, де йому рекомендували їхати на Донбас і вступити в« лав збройних сил ЛНР». Після повернення додому йому пообіцяли видати військовий квиток», – йдеться в повідомленні.
Як зазначають у прокуратурі, у квітні 2015 року він приїхав у місто Алчевськ Луганської області, де вступив до складу незаконного збройного формування терористичної організації «ЛНР» – батальйону «Привид», а надалі переведений до незаконних збройних формувань – Першого козачого полку «ЛНР». Наразі затриманому повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 258-3 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*