Російський контрактник "злив" непристойні фото найманців: секс-меншинам є місце в "ЛНР" і "ДНР"

Але в цій статті ми відхилимося від ідентифікації озброєння і техніки й покажемо типові “духовні скрєпи”, про які люблять полемізувати російські політики, ідеологи й духівництво. З вуст російської пропаганди ми звикли чути глузливі терміни: “Гейропа”, “Євросодом” і под., та які таємниці приховує “російський світ” в особі своїх передових “апостолів” – російських солдатів та офіцерів – нам ще доведеться дізнатися.

Скажемо відразу, що під час розслідувань нам періодично траплялися персонажі з яскраво вираженими “особливими схильностями”, що служать в армії РФ, але раніше ми не акцентували на цьому увагу; мабуть, вже час розгинати “скрєпи”.

Повертаємося до профілю Дениса Ковальова з 33-ої окремої мотострілкової бригади. Татуювання з ланцюжком і хрестом на лівому передпліччі дуже пасує до образу “хрестоносця” і щирого носія  “духовних скрєп”. В особистій інформації профілю цікавий список груп, до яких входить цей військовослужбовець. Але типову стурбованість прикрасили й інші фото з його профілю. Духовно й “дико православно”.

Чекаєте на висновок? Наш висновок буде коротким: подвійні стандарти – наріжний камінь як ідеологічної, так й інформаційної політики Російської Федерації. Декларуючи духовність, на ділі вона приховує свою аморальність. Це ми бачимо на прикладі таких простих російських солдатів як Денис Ковальов. Один персонаж – цього, звичайно, замало для статистики, але цілком досить, щоб відкрити тему наступних досліджень.

InformNapalm

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*