Російський маразм сильнішає

Депутат Держдуми Ірина Ярова заявила, що російська система освіти «заточена під вивчення іноземної мови».

«І як ми хочемо в таких умовах зберегти наші традиції?» – Обурилася Ярова. Вона розкритикувала ідею міністерства освіти ввести обов’язковий екзмен з іноземної мови і додати другий обов’язкову мову в шкільну програму.

«Московський комсомолець» наводить більш радикальну цитату із заяви Ірини Ярової: «За час навчання в нашій школі дитина вивчає російську мову в обсязі 866 годин, а іноземні – 939 годин. При цьому Міносвіти збирається ввести ще й обов’язковий екзамен з іноземних мов, а також вивчення другої іноземної. Громадян якої країни ми ростимо? »

Депутат також заявила, що нинішній державний освітній стандарт робить ставку на «чужий російськsq матриці особистий успіх випускників», а не на виховання моральних цінностей. Ірина Ярова також обурилася великою кількістю підручників у Росії.

«Хто і навіщо створює поділ Росії? Чому для дітей створені різні освітні можливості? Зрозуміло, що у великому числі підручників і видавництв зацікавлені автори подібної літератури і видавці. Але ми повинні дбати насамперед про дітей », – сказала депутат.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*