Російський офіцер нагороджений “Орденом відваги” за війну на Донбасі

Під час OSINT-розвідки, проведеної волонтерами-дослідниками команди InformNapalm, в соцмережах виявили профіль кадрового російського військовослужбовця – старшого лейтенанта 17-ї ОМСБр ЗС РФ Сергія Гелімара, який є «ветераном» бойових дій на Донбасі. 

В результаті вивчення залишених в соціальному профілі даних вдалося встановити деякі деталі біографії і послужного списку С. Гелімара. Розглянемо деталі. Старший лейтенант Сергій Михайлович Гелімар (https://vk.com/dj_najim_hassas, архів: https://archive.is/J9A5X),
російський офіцер, проходить службу в артилерійському дивізіоні 17-ї окремої мотострілкової бригади (в / ч 23132, дислокація – Шалі, Чечня) Південного воєнного округу ЗС РФ .
2008-2013 рр. С. Гелімар навчався в МВАА (Михайлівская воєнна артилерійська академія МО РФ, м. Санкт-Петербург). Після закінчення військового училища в другій половині 2013 року в званні новоспеченого лейтенанта для проходження служби був направлений в 17-у ОМСБр, яка дислокується в Чечні.

pr-1pr-2oficeriCapture

Незважаючи на те, що в соцпрофілі С. Гелімара ніби немає явних доказів його причетності до російської авантюри, все ж кілька фото свідчать про протилежне. Передусім це нагородний лист до державної нагороди – «Ордена відваги» №76703 від 28 жовтня 2014 року, підписаний президентом РФ В. Путіним.

orden-mujestva

Примітка: «Орден відваги» – державна нагорода Російської Федерації, якою нагороджуються громадяни за самовідданість, мужність і відвагу, виявлені під час порятунку людей; охорони громадського порядку, в боротьбі зі злочинністю, під час стихійних лих, пожеж, катастроф та інших надзвичайних ситуацій, а також за сміливі й рішучі дії при виконанні військового, громадянського чи службового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя.

З вищезгаданого, з урахуванням останніх подій, виходить, що Гелімар міг отримати нагороду такого рівня тільки за виконання військового і службового обов’язку, пов’язаного з ризиком для життя, за наслідками літньо-осінньої кампанії ЗС РФ на Донбасі.
У фотоальбомі соцпрофілю С. Гелімара можна побачити низку постерів «новоросії» і цікаве групове фото з підписом «Це Луганськ, тут вам наваляють». Останнє фото Гелімара з параду перемоги 9 травня, зроблене в м. Владикавказ Північної Осетії біля мосту через Терек. Ну і, звісно, «старшого лейтенанта», якого він отримав 4 червня 2015 року на основі наказу комбрига.

et-lugansku-mosta-2starlei17-y-poteri-ukraina

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*