Російський офіцер "засвітив" свої злочини на Донбасі в мережі (ФОТО)

Влітку і восени 2014 року в конфлікті на Донбасі, на стороні терористів так званих “народних республік”, воював офіцер з військової частини №20991 (торпедно-ракетна база озброєння в місті Полярний Мурманської області, Північний флот), командир взводу охорони Євген Письменский.

Про це свідчать фотографії, які він розмістив у себе на сторінці в соціальній мережі “Вконтакте”, повідомляє informnapalm.org.

При цьому наголошується, що профіль терориста вже видалений з мережі, проте в інтернеті залишилася його збережена копія. На сторінці Письменська були знімки на тлі захопленої української бронетехніки, а також танки Т-72 з написом “Смерть Айдару!”. Він неодноразово фотографувався в польових таборах російської армії в місті Міллерово і в Кам’янському районі Ростовської області, поряд з українським кордоном. У фотоальбомі російського військового під назвою “Відрядження-2014” налічувалося більше 150 фотографій.

Так само, у фотоальбомі можна зустріти й іншу техніку – БТР-и з замазаними зеленою фарбою бортовими номерами, самохідні міномети “Нона” на базі БТР, танки з “серпом і молотом” і багато іншого.

“Слід виділити фотографії базового табору в Міллерово і прикордонного з Україною перевалочного табору в Кам’янському районі Ростовської області, звідки російські тактичні групи (у тому числі 61-я БрМП, 15 МСБр, 76-й ДШД) влітку і восени 2014 перекидалися на Донбас. Виходячи з вищевикладеного, випливає, що Письменский перебуваючи в “українській відрядженні”, входив до складу тактичної групи 61-ї бригади морської піхоти СФ “, – зазначає видання, що розслідує випадки участі росіян у війні в Україні.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*