Розпиття алкогольних напоїв призвело до вбивства

Конфлікт між двома чоловіками виник після спільного розпиття алкогольних напоїв.

6 липня близько 3-ї години ночі до Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції зателефонував місцевий житель і повідомив про те, що в центрі міста на перехресті вулиць Князів Коріатовичів та проспекту Грушевського виявив двох чоловіків із ножовими пораненнями. Заявник перевірив у них пульс і одразу викликав «швидку» та міліцію.

Обох потерпілих одразу доправили у лікарню. У молодшого, 29-річного, медики діагностували колото-різану рану черевної порожнини. З його 50-річним опонентом ситуація виявилась значно складнішою: дві проникаючі колото-різані рани грудної та черевної порожнин. Лікарі кілька годин боролись за життя чоловіка, але травми виявились несумісними з життям.

У ході розслідування правоохоронці з’ясували, що чоловіки були знайомі і тієї ночі випивали разом. Захмелівши, почали з’ясовувати стосунки: спочатку за допомогою кулаків, а потім старший дістав ножа і наніс один удар супернику. Той перехопив ніж і двічі вдарив у відповідь, а потім викинув знаряддя злочину у кущі. Під час огляду місця події правоохоронці знайшли ніж і долучили його до провадження в якості речового доказу.

29річному чоловікові оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 «Умисне тяжке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*