Самопоміч не хоче вирішувати проблему зі сміттям

Сесія Червоноградської міської ради вчора не змогла прийняти рішення щодо прийому на свої полігони додадкового об’єму ТПВ зі Львова.

Справа у тому, що фракція “Самопоміч” в Червоноградській міській раді в знак протесту проти того, що більшість депутатів не підтримала звернення щодо ухвалення закону “Про тимчасово окуповані території” покинула сесійну залу. Про це повідомляє ЧЕРВОНОГРАД СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Справжня варта.

Втім пізніше депутатів все ж таки вдалося повернути на сесію. Але, на жаль, тільки наприкінці сесії і лише трьох – при тому що кворум і так був “на межі”. Таким чином, саме голосів “Самопомічи” не вистачило, щоб затвердити рішення обласної комісії ТЕБ і НС щодо прийому на червоноградські полігони додадкового об’єму побутових відходів з території міста Львова.

“Депутати, власно, без проблем готові були проголосувати те рішення, але цей демарш “Самопомічи” перекреслив все, – вважає міський голова Червонограду Андрій Залівський. – Своєю поведінкою фракція показала, що її депутатам байдуже до проблем львівян – на першому місці стоять політичні амбіції”.

Нагадаємо, у вівторок, 21 березня, під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій було прийняте рішення, яке має забезпечити в кількаденний термін вивезення ТПВ з території міста Львова. Під час засідання обласної комісії ТЕБ і НС голова Львівської ОДА Олег Синютка пообіцяв, що протягом п`яти-семи днів Львівська ОДА знову очистить Львів від сміття.

Тим самим рішенням, зокрема передбачалося збільшення об’єму вивозу ТПВ до полігони в Червоноград. Складається дуже дивна ситуація: з одного боку мер Львова Андрій Садовий скаржиться, що область блокує вивіз сміття з міста, а с другого боку – саме його політична сила проявляє безпорадність щодо його транспортування на полігони області.

“Ми, звичайно, виконаємо рішення комісії. Червоноградська міська рада вже двічі голосовала за те, щоб підставити плече львів’янам: в минулому році – на початку червня, відразу ж після трагедії у Грибовичах, – та після приїзду прем’єра”, – пояснює Андрій Залівський.

“Тобто нема ніякого блокування, навпаки – ми приймаємо львівське сміття. Але ж ніхто з міськради Львова не їздить до нас на сесию, так саме, як ніхто з перевізників – їм байдуже. Я категорично не сприймаю таку позицію. Є галицький принцип кооперації – допомогати один одному. Але ж, вибачте, має буди елементарна повага” – вважає мер Червонограду.

Нагадаємо також, що на останній сесії депутати Львівської обласної ради прийняли рішення “Про створення тимчасової контрольної комісії з перевірки інформації про незаконну утилізацію твердих побутових відходів у Львівській області”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*