Серед кращих хмельничан — депутати, доценти, слюсарі та двірники

У Хмельницькому до Дня Конституції привітали 24 кращих представників громади міста Хмельницького та області.

У неділю, 28 червня, виповнюється 19 річниця прийняття Конституції України. З нагоди відзначення державного свята у Хмельницькому визначили та нагородили за високий професіоналізм найпрацьовитіших жителів краю.

«19 років тому Конституція України ввійшла в життя суспільства як головний оберіг демократії та соборності України, її найвища юридична сила, верховенство права та захист прав людини, – зазначив голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний. – Навіть найдосконаліші закони не гарантують високого рівня правової свідомості, готовності до цивілізованого стилю життя. Але ми маємо зрозуміти, що Конституція — те, що об’єднує Захід і Схід, Північ і Південь України заради великої ідеї побудови єдиної, цілісної держави. Всі наші зусилля мають бути спрямовані на те, щоб Конституція Україна була законом законів».

За сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, багаторічну науково-педагогічну діяльність, активну громадянську позицію керівники обласної влади відзначили дев’ятьох державних службовців, ще 15 хмельничан нагородила міська влада.

Цього року кращими представниками хмельницької громади стали керівники, доценти, кандидати наук, депутати, спеціалісти. Також за зразкове виконання посадових обов’язків вручили подяки та подарунки водієві тролейбуса Юрієві Калагурі, слюсареві-ремонтникові району теплових мереж Михайлові Курносому, двірникам ЖЕКу №1 Віктору Кушніревичу і ЖЕКу №7 Сергієві Покладі, прибиральниці Галині Солом’яній.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*