Сергій Надал взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку

В столиці відбулось п’яте засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента Петра Порошенка. Участь у заході взяв міський голова Сергій Надал, а також керівництво Кабінету Міністрів, Верховної Ради та голови інших адміністративних центрів.

Під час засідання обговорили питання стосовно того, як відбувається процес децентралізації. Також йшла мова і про медичну реформу.

Як зазначив очільник міста, Президент і Прем’єр-Міністр підтримали думку стосовно того, що медицина та освіта для жителів області в Тернополі повинні фінансуватись із бюджетів тих громад, де вони проживають.

– Окрім усього іншого, під час проведення наради і Президент, і Прем’єр-міністр України ще раз наголосили на тому, що основне завдання децентралізації – це формування незалежних, самостійних громад, які можуть утримувати себе та своїх мешканців. І це ще раз підкреслило правильність дій, які робить місто Тернопіль та міська рада щодо запровадження плати з бюджетів інших міст, сіл і районної ради за соціальні послуги, які надають мешканцям інших населених пунктів у Тернополі, – зазначив очільник Тернополя.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*