Сергій Березенко підтримує Почаївську Лавру

Цієї суботи з території Свято-Троїцького собору відбув перший автобус з паломниками до Свято-Успенської Почаївської лаври. Поїздку для чернігівських вірян організував Сергій Березенко. – Духовність сьогодні має бути на першому місці для кожного українця. Я сподіваюсь, що подорож буде для вас легкою, ви відвідаєте святі місця, зможете помолитись за себе, своїх рідних, близьких та за Україну, – звернувся до прочан кандидат у народні депутати по 205 вибочому округу Сергій Березенко.
Перед від’їздом, молебень за подорожуючих провів Архієпископ Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій. Владика благословив чернігівців в дорогу та звернувся до них з напутнім словом:”Раніше люди місяцями добиралися до Почаївської святині, аби помолитися, здійснити покаяння та очиститися фізично та духовно. У вас сьогодні є така можливість завдяки добрим людям, які хочуть вам допомогти. Ви їдете не для того, аби гарно відпочити, а для того, аби очистити свою душу і тіло, покаятися, віднайти милосердя, благословення і спасіння”.
Це лише перша із серії поїздок чернігівців до Свято-Успенської Почаївської Лаври, які організовує кандидат Сергій Березенко.
Чи є тут підкуп виборців та чи  задіяний адміністративний ресурс – невдовзі розкажуть громадські моніторингові експерти

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*