Сергій Міщенко: Жодних ТСК не потрібно

Ситуація із блокуванням трибуни та створенням ТСК щодо корупції в уряді Яценюка є відволіканням уваги від необхідності відправляти уряд у відставку негайно. Бо Яценюк несе пряму відповідальність за те, що наші громадяни стали в три рази бідніші за пів року. Інфляція і шалене знецінення національної валюти поставило громадян на межу виживання. А нелюдські непідйомні тарифи на електрику, газ, воду та квартплату – є просто знущання над гідністю людей.

Натомість, лише піар на засіданні уряду із арештом високопосадових корупціонерів, які тут же за копійчану заставу виходять на волю. Хочу нагадати принагідно, що в парламенті зареєстрований уже декілька місяців мій законопроект, який забороняє випускати під заставу корупціонерів, але його вперто не бачить влада й не вносить в порядок денний!

Тому ніяких ТСК не потрібно. Парламент має проголосувати мою постанову про скасування голосування за Програму дій уряду, яку я вже давно зареєстрував. Це зніме річний імунітет на відставку Кабінету Міністрів. І гнати цей уряд й прем’єра в шию, бо інакше це зроблять громадяни України. Причому разом із Верховною Радою.

Про це Сергій Міщенко повідомив на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*