Широкино – нова Прип'ять (ФОТО)

Перед новими переговорами в Мінську проросійські бойовики вирішили віддати українським військовим Широкино – повністю знищене і безлюдне. Про це заявив генерал-майор Андрій Таран, передає прес-центр АТО.

«Цинізм ситуації полягає в тому, що напередодні чергових переговорів у Мінську бойовики демонстративно вирішили повернути українцям знищене і безлюдне Широкино, позиціонуючи це рішення, як дотримання Мінських угод», – заявив генерал-майор.

У спільній центрі контролю та координації припинення вогню під час щоденного брифінгу для представників Наглядової моніторингової місії ОБСЄ, російська сторона повідомила повідомила про рішення лідерів так званої «ДНР» вивести свої підрозділи з н.п. Широкино.

У прес-центрі АТО відзначають, що замість населеного пункту залишилася нашпигована залізом смуга землі: житлові будинки знищені, комунальні комунікації зруйновані, всюди лежать міни, що не розірвалися. З 1,5 тисяч жителів, які раніше проживали в селищі, сьогодні не залишилося нікого. Інформація по догляду бойовиків з Широкино перевіряється.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*