Скандал: Расстрелянной мобильной группе угрожал расправой комбриг 92-ой бригады (ФОТО, СКРИН, АУДИО)

Убитый Андрей «Эндрю» Галущенко, который боролся с контрабандой в районе Счастье в составе  сводной мобильной группы, рассказал журналисту об угрозах  со стороны комбрига 92-й бригады, полковника Виктора Дмитриевича Николюк (позывной — Ветер).

Об этом в среду на своей странице в ФБ сообщает журналист Lera Burlakova.

«Имею аудиозапись от 29 августа. Убитый сегодня Андрей «Эндрю» Галущенко (+2 убитых кроме него, есть и раненые), который боролся с контрабандой в районе Счастье рассказывает об угрозах со стороны комбрига 92-й бригады, полковника Виктора Дмитриевича Николюк (позывной — Ветер). А также о предыдущем обстреле машины», — пишет  журналист.

screenshot_on_9.2.2015_at_3.14.09_pm

Она также обнародовала расшифровку записи и выложила аудиоролик в youtube.

Ендрю: А що робить… Інакше якби, ну… Віктор Дмитрович Ніколаєнко, він же «Вєтєр»…
Я: Я стрєльну сигарету…
Ендрю: …Він же «Вєтєр», він же комбриг 92-ї механізованої бригади. Ми з ним так сідаємо, і він каже: «Що, копаєш на мене?». Я кажу: та да. Що, кажу, хочеш ДРГ на мене навести? «Та да». От і поговорили.
Я: Ну ясно, всьо пропало…
Ендрю: Ні, нічого не пропало, все нормально! Сьогодні обстріляли нашу машину. При тому, буквально у пів км від штабу бригади 92-ї.
Я: ДРГ…
Ендрю: Та. Стріляв снайпер. Три кульових отвори 7,62 якраз там, де мали сидіти водій і пасажир.
Я: Машина порожня була?
Ендрю: Вони вийшли «до вєтру», як-то кажуть. Тавтологія (сміється). Вийшли, машина стояла на узбіччі. Я не знаю, стрілець чи бачив, що вони залишили машину, чи ні. Бронювання не витримало. Кулі пройшли через салон, зрикошетили, десь зайшли через торпеду всередину. І це обстріл був не на передовій. Не при затриманні контрабанди.
Я: Але на це не проблема була б списати….
Ендрю: Так. Просто йде вже залякування. Що «рєбяти, ви починаєте нас дратувати – снялісь, уєхалі атсюда».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*