Словаки, що воюють на боці бойовиків Донбасу, можуть отримати до 8 років в'язниці

Громадяни Словаччини, що беруть участь в бойових діях на Донбасі на боці сепаратистів, можуть отримати до 8 років в’язниці.

Відповідні зміни до Кримінального кодексу підготувало міністерство юстиції країни, передаєЕвроправда з посиланням на Aktuality.sk.

Як наголошується, згідно з проектом змін, словакам, які вирішили взяти активну участь у діяльності збройних угруповань, які діють в порушення міжнародного права на території іншої країни, загрожує від двох до восьми років позбавлення волі.

У відомстві пояснили, що мають намір змінити законодавство з метою сприяння врегулюванню збройних конфліктів у світі, а також запобігання небажаної радикалізації.

“Іноземні бойовики своїми діями збільшують інтенсивність і тривалість збройних конфліктів, в яких вони беруть участь. З іншого боку, вони являють собою значний ризик для безпеки держав їх походження та транзиту”, – йдеться в документі.

Варто відзначити, що в поправках до Кримінального кодексу розглядається також покарання і за пасивну участь у діяльності збройних угруповань на території інших держав.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*