Спецназівець з бригади ГРУ РФ похвалився своїми "пригодами" на Донбасі (ФОТО)

У ході OSINT-розвідки на Донбасі ідентифікований черговий російський спецназівець, що пройшов через “українське відрядження” – військовослужбовець-контрактник відомої 3-й бригади ГРУ ГШ ЗС РФ в / ч 21208 з Тольятті – Євген Курносов, 23 лютого 1992 року народження, родом з Челябінська .

Як пише на своїй сторінці в Facebook блогер-розслідувач Іраклій Комахідзе, в соцмережах виявлені кілька профілів Євгена Курносова в різних соцмережах: “ВКонтакте”, “Мой Мир”, Instagram, а також в базі даних сайту “Миротворець”.

“На відміну від інших російських інтервентів, інформація у Є. Курносова в” ВКонтакте “мінімальна, хоча на альтернативних джерелах він більш активний. Найбільш примітною є його сторінка в” Інстаграм “, за якою вдалося простежити його” українську відрядження “, у тому числі визначити географію по геотегів, згідно з якими він встиг побувати в Україні в Луганську, а також у Каменськ-Шахтинському і Міллерово Ростовської області РФ (де за нашими даними розгорнуті базові й перевалочні табори російських військ) “, – відзначає Комахідзе.

Як зазначає блогер, те, що Курносов є кадровим військовослужбовцям ЗС РФ і зокрема 3-й бригади спецназу, підтверджує ряд ознак:

– Дружнє коло, в якому фігурують колишні і діючі військовослужбовці-контрактники 3-й БрСпН (Е. Курносов проходив строкову службу в цьому ж з’єднання спецназу в 2011 році, після чого підписав контракт);

– Фотографія з аеродрому Міллерово Ростовської області (завантажена в “Мой Мир” 26.06.2015, в “Інстаграм” 30.06.2015г.), Аеродром активно використовується для перекидання і ротації російськими окупантами, на якій фіксується транспортний літак “Іл-76.

“За уточненою нами інформацією, даний літак перебуває на балансі Внутрішніх військ МВС РФ (про що свідчить відповідне забарвлення у вигляді триколора на фюзеляжі)”, – додав Комахідзе.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*