Спійманий на Донбасі військовий РФ забрехався на допиті (ВІДЕО)

Легенда-біографія – “відслужив строкову, роботи не було в Анапі, то й приїхав на Донбас” – з допиту “колишнього” військовослужбовця 7-ої воєнної бази:

На порталі youtube “АТО Відео” 28 червня цього року було поширене відео з допитом полонених сепаратистів (?) біля Березового  – див. “АТО Україна. Полонені сепаратисти біля Березового″, див. відеоролик

 

У відеоролику, хронометраж з 1.56 хв, йде побіжний допит росіянина 1995 р. н. з Анапи (ім’я не називається, мінус АТО-шникам), який запевняє, що є “колишнім” військовослужбовцем роти снайперів розвідбатальйону 7-ої “миротворчої” воєнної бази (в/ч 09332 ПВО, окупована Абхазія, Грузія), після проходження строкової служби повернувся до рідної Анапи, де не було роботи, і вирішив поїхати на Донбас, де йому обіцяли платити 10 тисяч рублів на місяць, які, з його слів, не платять.

Відразу ж ставимо під сумнів слова полоненого росіянина. Ніякої логіки. Колишній військовослужбовець роти снайперів 7-ої воєнної бази за власним бажанням йде служити в “ДНР” за 10 тисяч рублів (200$), в той час як на тій же 7-й воєнній базі активно вербують в контрактники, ну а зарплата військовослужбовців, що підписали контракт, складає в середньому 50 тисяч рублів (1000$). Припускаємо, що полонений росіянин є діючим контрактником з 7-ої воєнної бази з непереконливою легендою (або ж звільнений заднім числом, після того, як потрапив у полон). Виходить, що прикомандированим до незаконних збройних формувань “новоросії” російським військовим, крім належної зарплати, яку їм нараховують у військових частинах, обіцяли 10 тисяч надбавки за “українське відрядження”, яку обіцяли виплачувати НЗФ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*