Стало відомо, куди поділися сотні “двохсотих” російських найманців

У Тельманівському районі «ДНР» почалися чистки серед місцевого населення. Формально МГБ шукає інформаторів і коректувальників ЗСУ, а на практиці, за припущенням місцевих жителів, «на підвал» потрапляють ті, хто публічно обурюється життям в «республіці», повідомляють  Патріоти України з посиланням на росТБ.

За даними «Інформатора», за тиждень МГБ взяло близько 40 осіб, більшість із них після багаторазових побоїв через 3-4 дні відпустили. Але близько десятка заарештованих пропали вже на тиждень. Доля цих людей невідома. Як і не відомо достеменно, що саме вивозять з Донбасу  фури путінського гумконвою.

Той же «Інформатор» впевнений, що останній караван відвіз до Росії близько 600 трупів російських військових, нібито загиблих в боях в Мар’їнці. Можна, звичайно, сумніватися в цифрах або в тому, що всі загинули саме під Мар’їнкою, але те, що гумконвої вивозять трупи росіян, підтверджують і українські патріоти, і сепаратисти: «Адже гумконвой ніким не шманається і можна вивезти трупи (відповідно до закону РФ) секретно.

А якщо возити іншим транспортом, то митниця і прикордонники будуть цікавитися, що вони везуть і випадково піде розголошення». «Війна йде. Жертви є і з нашого боку, і з боку америкосів. Вивозити трупи треба – морги не гумові. От і все! Які питання будуть – надсилайте їх директорам моргів, це вони не знають, чим платити за електроенергію, це їм треба проводити всю цю роботу з селекції та відбору трупів. Робота йде велика – будується нова держава».
Джерело: http://patrioty.org.ua/stalo-vidomo-kudi-podilisya-sotni-dvohsotih-rosiyskih-naymantsiv/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*