Стало відомо, скільки хмельницькі комунальники витратять на придбання сміттєвозу

Одразу ж п’ять фірм зголосилися продати «Спецкомунтранс» новий автомобіль. Але пропозиції трьох комітет з конкурсних торгів відхилив.

Хмельницьке комунальне підприємство «Спецкомунтранс» провело тендер на купівлі спецавтомобіля – сміттєвоза на базі вантажівки «МАЗ-5340». І одразу ж п’ять підприємств подали свої пропозиції.

Найдешевшою з яких була від товариства з обмеженою відповідальністю «Техноторг-Дон» з Миколаєва – мільйон 609 тисяч гривень. Утім, ні миколаєчани, ні інші дві фірми – «Укрспецтехніка» з Прилук Чернігівської області та «Торговий дім «Комунальна техніка» з Кременчуга Полтавської області, не змогли дійти до «фінішу». Комітет із конкурсних торгів відхилив їхні пропозиції через невідповідність документації.

Тому переможця обирали між двома іншими конкурсантами – столичними ТОВ «Техкомплект» та ТОВ «Торговий дім «Будшляхмаш». Оскільки остання фірма запропонувала ціну за сміттєвоз нижчу на 47,6 тисячі гривень, то її й визнали переможцем. Тепер «Торговий дім «Будшляхмаш» має поставити новий сміттєвоз до Хмельницького до кінця цього року. Нове авто обійдеться хмельничанам у мільйон 639 тисяч гривень.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*