Стало відомо, скільки солдат РФ і “добровольців” зникло без вісти на Донбасі

Втрати російської сторони тільки ростуть.
Втрати російських громадян, що беруть участь в незаконних збройних формувань, іменованих «ополченням Новоросії» засекречені. Про це пише на Фейсбуці Олександр Вінницький, повідомляють Патріоти України.
Достовірної інформації про ці втрати немає. Облік втрат російською стороною – серед надісланих найманців не ведеться, а серед відряджених професійних військових – ретельно приховується. Дані втрати доводиться визначати шляхом аналізу документів , що добуваються з різних джерел. Дані ці досить приблизні і похибка може становити до плюс / мінус 10-12%.
Починаючи з травня 2014 року – через вербування в російських військкоматах, для участі в бойових діях на території України, з числа професійних військових у відставці завербовано 57 132 людей. З них повернулося додому (у різному ступені цілісності) 15 873 людей – інші або ж були вбиті, або ж досі перебувають на території Луганської та Донецької областей і частково Ростовської областей.
 Облік втрат серед так званих стихійних добровольців, які під впливом російської державної пропаганди самостійно прибули на територію самопроголошених республік “ЛНР” і “ДНР” для участі в терористичних бойових діях проти України, – нереально навіть уявити. Але відомо, що серед цієї категорії втрати найбільші – так як їх зазвичай використовують у вигляді «гарматного м’яса». Крім того відомо, що тільки в 2014 році в Росії безвісти пропало 120 тисяч осіб, з яких чоловіки – майже 59 тисяч.
Втрати регулярних частин російської армії – строго засекречені і охороняються кримінальною статтею про державну таємницю, проте за оперативною інформацією за півтора року конфлікту вони вже перевищили 5000 осіб.

Ваша реакція на матеріал

Залишити коментар

Your email address will not be published.


*