Старокостянтинівський молочний завод вклав у реконструкцію 40 мільйонів доларів

Про це під час представлення потужностей підприємства голові облдержадміністрації Михайлу Загородному повідомив керівник ДП «Старокостянтинівський молочний завод» Юрій Гордійчук.
За його словами, починаючи з 2002 року були вкладені ці кошти, повністю було реконструйовано приймальне відділення, сушку, апаратний та парний цехи. «За рахунок того, що поставили випарку та нову сушку зменшили використання газу на 60-70 відсотків. Зараз в розробці проект, що стосується використання альтернативних засобів для опалення – це щепа, або пелети», – сказав керівник заводу.
Завод розрахований на виробництво 320 тонн молока на добу, а сирцех – на 120 тонн на добу.
ДП «Старокостянтинівський молочний завод» – дочірнє підприємство ПрАТ «Укпродукт Груп» (Київ, Україна), провідний дистриб’ютор високоякісної брендованої молочної продукції в Україні та на зовнішніх ринках.
ДП «Старокостянтинівський молочний завод» виготовляє широкий асортимент молочної продукції – масло вершкове, спреди, тверді сири, сухе молоко та інше. Сухе молоко постачається як в Україну так і за кордон (як правило країни близького сходу).
На сьогоднішній день тут працює 700 чоловік.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*