Степана Барну хочуть підставити?

На електронну пошту нашого сайту надійшов лист, що своїм змістом ставить багато запитань до Івана Крисака, який запропонував на посаду заступника керівника Управління капітального будівництва Тернопільської державної обласної адміністрації скандального «регіонала», який прославився своїми корупційними схемами.

Наші журналісти неодноразово писали про «нечесного на руку» Петра Макара, який обіймає посаду заступника начальника обласного Управління капітального будівництва Тернопільщини. Саме завдяки цій особі з «синьо-білим» минулим, наша область втратила чимало важливих будівельних споруд. Він був однією з ключових фігур у оборудці навколо будівництва очисних споруд по проекту “Очисні Бережани”. Також саме через цю людину зараз страждають сотні стареньких немічних у селі Великі Дедеркали на Шумщині, які досі не можуть дочекатися реконструкції реабілітаційного центру. Не менш відомим є скандал за участі Петра Макара навколо історико-культурного  комплексу «Музей під відкритим небом Табір ВО УПА «Волинь –Південь»,  що розташований в селі Антонівці.

Проте замість звільнення й покарання за відмивання грошей, чиновника хочуть й надалі посадити в те саме крісло.

Виникає запитання, чому і навіщо новому голові Тернопільської ОДА «підсунули свиню» і чи знає Степан Барна про «дружнього» копняка від свого першого заступника Івана Крисака?

Цікавим стало також ім’я Віктора Кузяка, якого пропонують «поставити» начальником управління капітального будівництва Тернопільської державної обласної адміністрації. Наші журналісти візьмуться за детальне вивчення біографії цієї людини.

Нагадаємо, що до сьогодні при посадах залишаються й інші регіонали, з якими новій владі Тернопільської ОДА доведеться добренько попрацювати. Так, начальником фінансового управління ТОДА залишається Галина Волиняк, причетність якої до «Партії регіонів» ще розслідуватиметься нашими журналістами. Молоденька «чиновничка» Олена Чумак, партійний білет якої облетів усю Мережу, теж не поспішає покидати стіни тернопільської адміністрації.

Закликаємо усіх журналістів долучитися до висвітлення діяльності «регіоналів» при владі Тернопільщини й оприлюднюємо розпорядження Івана Крисака щодо Петра Макара:

 

скачанные файлы (34)скачанные файлы (33)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*