Стрєлков: "Росію змусять здати «Новоросію», потім Придністров’я, а далі – Крим"

Вороги Російської Федерації хочуть повної поразки Кремля у війни проти України. Їм потрібні не «почесні здачі» населених пунктів на кшталт Широкиного, а повна капітуляція. Тож Росію змусять воювати, або повертати окуповану частину Донбасу, Молдови (Придністров’я) та Крим.

Про це заявив екс-лідер російських найманців «ДНР», офіцер ФСБ РФ Ігор Гіркін (Стрєлков).
«Супротивникам Росії потрібна «беззастережна капітуляція» Москви, а не «почесна здача». Москві «зберегти обличчя» вони не дадуть. І поставлять перед вибором: або воювати або здаватися без всяких умов (тобто спочатку здача Новоросії, далі Придністров’я, далі Криму і далі і далі», – зазначив російський терорист.

Стрєлков зробив цю заяву, коментуючи відхід російських військ з населеного пункту Широкине, що розташоване на півдні Донецької області.
Водночас командир полку Нацгвардії «Азов» Андрій Білецький теж пояснює відхід російських найманців з Широкиного «почесною здачею». Нардеп Білецький переконаний, що Росія буде намагатися замаскувати цей відхід під «добру волю» для послаблення санкцій та запевнення Заходу у своєму виконанні Мінських домовленостей. Він підкреслив, що це ніяка не «добра воля», а лише спосіб дещо знизити градус моменту й позагравати перед Євросоюзом.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*