Суд може заборонити хмельницькому «Електротрансу» придбати тролейбуси від «Богдана»

Комунальне підприємство заключило угоду на суму понад вісім мільйонів гривень із «Автоскладальним заводом №1» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс». Та це ще не означає, що саме луцькі тролейбуси з’являться в Хмельницькому.

Справа в тому, що один із учасників торгів – ТОВ «Укрпастех» звернувся зі скаргою до постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель. На думку представників фірми, яка хотіла продати «Електротрансу» тролейбуси за понад 9,8 мільйони гривень, замовник – «Електротранс», порушив процедуру закупівлі. Кияни вимгали зобов’язати хмельничан скасувати рішення про акцепт пропозицій конкурсних торгів. А все через те, як сказано в скарзі, що відповідно до умов документації конкурсних торгів пропозиція конкурсних торгів супроводжується документом, що підтверджує внесення забезпечення пропозиції, яке має бути подане у формі застави (внеску на рахунок «Електротрансу») на суму 100 тисяч гривень, що перераховується на рахунок замовника не пізніш, як за три робочих дні до фактичної дати розкриття пропозицій. За твердженням «Укрпастеху», дату розкриття було призначено на 5 травня, тому останньою датою застави було 27 квітня. Переможець торгів вніс заставу 28 квітня. «Електротранс» у своїх поясненнях по скарзі підтвердив, що «богданівці» внесли заставу 28 квітня. Але «не пізніше» означає навіть на третій робочий день. А тому застава, на думку замовника, була внесена вчасно.

У підсумку, антимонопольники незадовільнили скаргу «Укрпастеху» і днями «Електротранс» уклав угоду з «Автоскладальним заводом №1» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс», за якою нові два тролейбуси повинні з’явитися в Хмельницькому до 31 серпня. Утім, це не означає, що з’являться. Адже скаржник ще має право звернутися до суду та оскаржити тендер. Тоді, незалежно від результату судового розгляду, тролейбуси можуть приїхати до Хмельницького пізніше, оскільки триватиме судова тяганина.

Джерело: Хмельницький Life

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*