Свідок аварії Boeing 777 розповіла жахливу історію про пасажирку, тіло якої потрапило до неї в будинок (ФОТО)

Мешканка українського села Розсипне на Донеччині розповіла про страшний момент, який стався під час краху малайзійського Boeing 777 в липні 2014 року.

Як пише Metro, 60-річна Інна Тіпунова після того, як повернулася додому, виявила на своїй кухні жіноче тіло, яке пробило дах і впало в будинок, повідомляють Патріоти України. “Я досі не розумію, чому це сталося і чому вона потрапила сюди через дах. Мабуть, це доля. У будь-який інший будинок ніхто не впав.

Були тіла на дорогах і в деяких садах, але нічого такого. Мені дали спеціальний хімічний розчин , щоб витерти підлогу. Потім тіло винесли на вулицю і накрили покривалом, забравши тільки через 24 години”, – розказує жінка.

За словами Тіпунової, рятувально-пошукова команда спочатку подумала, що загибла була чоловіком, оскільки жінка мала коротке волосся. Селянка також розповіла, що досі не може позбутися страшної картини мертвого тіла з доглянутими руками і манікюром. “Я пам’ятаю, у неї були дуже красиві, доглянуті руки. Її нігті були рожевого кольору. Ніколи не забуду”, – згадала жахливі події Тіпунова.

За її словами, тілу, яке потрапило в її будинок, дали номер “26”. Нагадаємо, раніше влада Малайзії заявила Раді безпеки ООН про те, що має намір домагатися проведення трибуналу під егідою ООН над винними в загибелі рейсу MH17 над Донбасом. У свою чергу, Росію не влаштовує “в принципі” ідея проведення трибуналу над винними в загибелі рейсу MH17 під егідою ООН.
Джерело: http://patrioty.org.ua/svidok-avariyi-boeing-777-rozpovila-zhahlivu-istoriyu-pro-pasazhirku-tilo-yakoyi-zvalilosya-z-neba/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*