«Тарзан» у Нетішині або офіційне відкриття мотузкового парку

Від неділі, 19 липня ц.р., діти та дорослі отримали чудову нагоду відвідувати другий за ліком у Нетішині мотузковий парк (смугу перешкод), який розташувався між просп. Незалежності та вул. Набережна, одразу за лазнею «Банька».

Участь в урочистій церемонії відкриття смуги перешкод взяв міський голова Олександр Супрунюк. Разом із керівником спортивного клубу «Пульсар» Михайлом Ковальчуком акцент у своїх промовах вони зробили на пропаганді здорового способу життя у місті серед дітей та дорослих, побажавши з цією метою якнайчастіше займатися спортом та активним відпочинком на лоні природи. Переконливий рух по міцно натягнутому під віковими соснами та небесно-сонячним небом тросу – що може сприяти краще розвиткові здорового тіла та духу?!

Мотузкових ліній тут три: перша – для дітей від 3 років, друга і третя – для дорослих, з тією різницею, що остання має назву «профі», тобто вона підвищеної складності. До послуг відвідувачів мотузкового парку ще один екстрім, в основі якого вільне стрибання із кульбітами. Це називається ба́нджі-джа́мпінг. І хоча інвестори паркової атракції з міста Рівного (мережа мотузкових парків «Тарзан»), інструктори тут місцеві. Вони пройшли спеціальну підготовку і тому своїми професійними діями завжди готові прийти учасникам на підмогу та додати впевненості.

Михайло Ковальчук наголосив, що майданчики та обладнання мотузкового парку є максимально безпечним і має всі відповідні європейські сертифікати. Особливо він відзначив, що на відміну від тих атракціонів, де використовується зміна карабінів під час руху дистанцією, тут відповідний ролик встановлюється на початку маршруту і знятись чи відв’язатись неможливо аж до його завершення.

На прикладі появи у Нетішині смуг перешкод, які належать різним інвесторам, можна стверджувати, що відтоді, як ідея тільки виникла, до моменту її втілення може пройти не так вже й багато часу. Слайди, як виглядатимуть мотузкові парки у нашому місті були продемонстровані керівником СК «Пульсар» в останні дні січня поточного року в рамках звіту міського голови з виконання передвиборної програми. «Шкода, – зазначив Михайло Ковальчук, – що не знайшлося інвестора зі створення мотузкового парку серед нетішинців і тому відрита атракція належатиме не місту. За його словами, працюватиме вона без вихідних упродовж 8-9 місяців на рік, абонемент наразі коштує 25 грн. для дітей і 35 для дорослих. Смуги перешкод використовуватимуться не тільки для перевірки та корекції фізичних можливостей будь-кого з нас, а й для проведення спортивних змагань.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*