Тернопільський бізнесмен Іван Чайківський націлився на вибори 2015

Як повідомляє Тернопільське Інформаційне Бюро,  протягом останнього часу серед “еліти” нашої області та держави в цілому з’явилося безліч політичних перевертнів. Їм не огидно щоразу перефарбовуватись із синього в червоне, із червоного в зелене, бо ж єдине, що цікавить цих лисів – безмежна та безкінечна влада.

Виключенням із правил не став горезвісий свиновод Іван Чайківський. Чоловік не втомлювався говорити про те, що не має нічого спільного із Партією Регіонів, а всі розмови про його “білоблакитність” – наклепи тих, хто заздрить йому.
Для “очищення” своєї карми і біографії пан Чайківський доклав безліч коштів і зусиль: деякі тернопільські журналісти “драяли” авторитет горезвісного свиновода, долучалися навіть новинарі столичні.

Сам Чайківський також часу не гаяв: всі вуха прогудів тим, що до “біло-блакитних” не належав та їх не знав.

Проте всі намагання, здається, виявилися марними. Наші журналісти запитались у голови Тернопільської районної ради, а чи справді Чайківський такий білий та пухнастий, і зовсім не блакитний?
Виявилося, що правду набагато важче затаїти. Ось яку відповідь ми отримали від Василя Дідуха.

Чайківський не лише був затятим регіоналом, а й “верховенствував” над ними в райраді протягом шести місяців.

Проте найгірше те, що зараз цей фарбований лис уже зараз пробує “заплямувати” нові перспективні проекти: Чайківськи націлився потрапити в Аграрну Партію. Та чи потрібен обертень політичній силі із світлим майбутнім та кришталевою репутацією?

img047

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*