Терорист Гіві в розпачі: "Нас кинули!"

На додачу до мешканців Донбасу, які не підтримують терористів, ватажок найманців також розчарований російськими “відпускниками” з Уралу. Терорист Гіві.
Деякі жителі Донбасу підтримують українську армію і не сприймають російські терористичні групи. Про це розповів командир батальйону “Сомалі” Михайло Толстих (Гіві), повідомляють Патріоти України з посиланням на російське видання URA.ru.
 “Коли танкові снаряди на тебе летять, “Градами” насипають і зушки (зенітні установки – ред.) обробляють з мінометами, доводиться приймати таке рішення, яке я вважаю за потрібне. Потім я обгрунтую і, можливо, мене навіть не покарають за це. Тому що тут знаходяться мої люди, а за лінією фронту – мирні люди. Нехай деяка частина нас і не підтримує … І на нашій території є люди, які нас не підтримують “, – розповів Гіві в інтерв’ю виданню.
Терорист також поскаржився на те, що уральці, які приїхали воювати на боці терористів, не витримали і поїхали назад.
 “Ось у мене хлопець з Алтаю служить – приїхав разом з хлопцями з Уралу. Уральці зараз всі роз’їхалися – він єдиний, хто психічно не здався, втримався. Решта – хто отримав поранення, хто виїхав сам по собі”, – сказав Гіві.
 На питання, чому терорист знущався над українськими полоненими (Гіві зрізав з українців шеврони і примушував їх їсти – ред.), Гіві відповів: “Я їх ненавиджу”.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*