Терорист "ЛНР" награбував 15 тон добра: від барельєфа СБУ і до дитячих іграшок (ФОТО)

Бойовики так званої “ЛНР” виявили в одному з гаражів кооперативу “Кристал” в Жовтневому районі Луганська, тайник свого подільника, луганського мародера, в якому зберігалося 15 тонн награбованих речей.

Про це в четвер повідомляє Joinfo.ua.

«Бойовики відразу припустили, що речі були награбовані в ході бойових дій проросійських сепаратистів з українськими військами. Різноманітність асортименту потрясло навіть бувалих грабіжників і злодіїв. Так, в гаражі знайшли всіляку побутову техніку, металопластикові труби, електро- та слюсарні інструменти в заводських упаковках, сантехнічні вироби, кілька коробок з дитячими іграшками. Знайшлися там навіть вітринні решітки та рекламна стійка одного з магазинів », – йдеться в повідомленні.

Підвал гаража був схожий на продуктовий склад – рис і галетное печиво, бідони картопляного пюре швидкого приготування і мішки з макаронами, соки і ящики з консервами.

Вилучення майна мародерів в “закрома ЛеНееРщіни” зайняло у бойовиків 7:00 і два вантажних автомобіля. Загальна вага вилученого склала близько 15 тонн.

Нагадаємо, проросійські бойовики завжди відрізнялися відсутністю елементарних понять про мораль. Зокрема, після краху малайзійського “Боїнга” під Торезом, сепаратисти не тільки почали мародерствувати на місці аварії, а вважали особливим шиком подарувати річ загиблого своїй дівчині.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*