Терорист-невдаха Захарченко проговорився

Захарченко заявив, що Широкине є пасткою для сил АТО після відводу формувань “ДНР” на укріплену висоту в районі селища. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на 0629.com.ua. Захарченко в інтерв’ю журналістам російського Першого каналу заявив, що з першого дня, як він став “главою держави”, вважає що “ДНР” для нього – це вся територія в адміністративному кордоні Донецької області. І Слов’янськ, і Краматорськ, і Красноармійськ, і Костянтинівка, і Маріуполь – всі міста “ДНР”, – заявив Захарченко.

Він повідомив, що іншого бачення у нього не було і немає. На питання, чи немає побоювання, що територія Широкиного стане плацдармом для силовиків України після відводу з селища підрозділів “ДНР”, Захарченко відповів, що це не плацдарм, а пастка. Захарченко підкреслив: “Рельєф місцевості в Широкиному – це низина, є дві панівні висоти, з одного боку її тримає Україна, з іншого боку тримаємо ми. Ми відійшли на панівну висоту. Тому це може бути пасткою в такому випадку, а не плацдармом. Ні, не боюся, складний рельєф місцевості, з одного боку, добре підготовлені позиції, тому ці півтора кілометра нічого в тактичному питанні не вирішують, але в політичному вирішують багато”.

Таким чином, Захарченко підтвердив, що відведення військ “ДНР” на укріплені позиції потрібної висоти в районі Широкиного – політичний хід напередодні початку мінських зустрічей з врегулювання української кризи, які почалися 7 липня.
Джерело: http://patrioty.org.ua/ne-prosto-tak-terorist-zaharchenko-pohvalivsya-pidgotovkoyu-pastki-dlya-sil-ato/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*