Терорист Захарченко розповів, які українські міста “ДНР” атакує найперше

Краматорськ, Слов’янськ, Костянтинівка, Красноармійськ та Курахово будуть взяті під контроль “ополченцями” за кілька днів. Про це ватажок терористів “ДНР” заявив на панахиді в переддень 72-ї річниці Дня звільнення Донбасу на Саур-Могилі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Донецкие вести.

На заході також були присутні “міністри ДНР”, “депутати” “народної ради”, глави “адміністрацій” міст і районів і “ополченці”. Захарченко нагадав присутнім історію бойових дій під час окупації Донецького краю в 1941-1943 роках. “У 1941 році на нашу землю прийшов жорстокий, підступний, сильний ворог.

Німецько-фашистські загарбники віроломно проникли на нашу Батьківщину. 700 днів наша земля знаходилася в окупації. 700 днів нелюдської жорстокості, за час якої були знищені десятки тисяч наших земляків. Десятки тисяч жінок, старих і дітей були викрадені в полон.

Але 8 вересня 1943 наші діди і прадіди, як паршивих кошенят, викинули окупантів з нашої Батьківщини. У 2014 році на нашу землю знову прийшов ворог, і у військових зведеннях зазвучали міста Єнакієве, Макіївка, Горлівка, Дебальцеве, Вуглегірськ. Нам знову довелося взяти в руки зброю на цій святій землі.

І ми з честю перейняли прапор наших дідів і прадідів. У 1941 році Донбас не змогли поставити на коліна. Не поставили і в 2014-2015 роках. Настане той день, коли у військових зведеннях буде звучати: “Протягом шестиденних або навіть добових боїв були звільнені Краматорськ, Слов’янськ, Костянтинівка, Красноармійськ, Курахове”. Так було, так є і так буде” – героїчно завершив свою промову бойовик.
Джерело: http://patrioty.org.ua/vozmu-vse-terorist-zaharchenko-rozpoviv-yaki-ukrayinski-mista-dnr-atakuye-naypershe/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*