Терорист зізнався у викраденні Савченко (ВІДЕО)

Чоловік «міністра охорони здоров’я» ЛНР «Лариси Айрапетян зізнався у викраденні української льотчиці Надії Савченко, незаконно утримуваної в московському СІЗО.

Про це у п’ятницю на своїй сторінці в ФБ повідомив журналіст проекту «ІнформНапалм» Роман Бурко.

Як повідомив журналіст, Геран Айрапетян, який очолює 2-у бригаду «народної міліції ЛНР», в інтерв’ю одному з сепаратистських луганських телеканалів зізнався, що саме його бандподразделеніе в червні 2014 захопило у полон бійців «Айдара», серед яких була українська військовослужбовець Надія Савченко

«Хлопці з Луганська передали, що тільки що по луганському ТБ чоловік» міністра охорони здоров’я ЛНР «Лариси Айрапетян — Гегам Айрапетян, який очолює 2-у бригаду» народної міліції ЛНР «, хвалився, мовляв його люди минулого літа взяли в полон Надію Савченко. А ось і фрагмент відео: https://www.youtube.com/watch?v=xkrXyEMBNe8&feature=youtu.be » , — пише він.

Крім того, журналіст зазначає, що «чоловік міністра» побічно підтверди, що зброя терористам постачає Росія. «Примітно, що Гегам Айрапетян у своєму інтерв’ю каже, що коли він торік прийшов на посаду нач-ка ППО в батальйон» Зоря «, у них тоді ще не було коштів протиракетної оборони. Де ж вони потім їх взяли? — Питання риторичне. Два проколу в одному короткому інтерв’ю, це вже занадто навіть для «ополченця», — констатує Роман Бурко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*