Терористи готують «охоплення» Маріуполя (ФОТО, ВІДЕО)

Розвідкою батальйону “Дніпро-1” виявлено військова база десантників “ДНР” з танками Т-72 для охоплення міста з півночі.

Про це в середу повідомляє сайт міста Маріуполя.

«Оператор БПЛА з батальйону” Дніпро-1 “з позивним” Граф “розповів, що розвідкою батальйону виявлена ​​військова база в 8 км від лінії розмежування. База була побудована за два тижні на високому професійному рівні. Вона розташована в районі населеного пункту Солнцево. “Граф” стверджує, що фахівців здивувала швидкість будівництва бази », – йдеться в повідомленні.

Передбачається, що об’єкт побудований для розгортання батальйонно-тактичної групи.

Дані розвідки передані командуванню. З ними був ознайомлений американський сенатор, який приїжджав в гості до “Дніпру-1”. За словами “Графа”, сенатор прокоментував відео: “Не потрібно бути фахівцем, щоб розуміти, що готується наступ”.

За повідомленням аналітиків “Дніпра-1”, на базі розташований посилений батальйон тактичної групи.Основною тактичною завданням цієї групи можуть бути рейдові дії в створі Волноваха-Чермалик. Цей напрямок найбільш загрозливе з погляду обходу Маріуполя з півночі.

У стратегічній перспективі база, на думку військових, є частиною загального задуму з обходу / охопленням Маріуполя.

В даний момент на базі вже знаходяться не менше 70 чоловік особового складу, 5 танків Т-72, ​​деякі оснащені мінними тралами, 3 САУ, 4 гармати “Нона”, 12 бронемашин десанту.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*