Терористи “ЛНР” два дні гвалтували журналіста LifeNews

Журналісти російського пропагандистського видання “Лайфньюз” отримали особливу популярність з самого початку російсько-української війни своєю щирою підтримкою бойовиків Донбасу. Однак донецькі і луганські маргінали, які взяли в руки зброю, забули про “симпатії” російських журналістів і кілька днів знущалися над оператором цього видання, гвалтуючи і знімаючи на відео свої злочинні дії.

Про це пише на своїй сторінці у Facebook активіст і представник громадського Люстраційного комітету Карл Волох, повідомляють Патріоти України. За словами Волоха, історія з “журналістом “Лайфньюз” Князєвим в Лугандонії пройшла у нас мигцем” і не отримала жодного серйозного обговорення. Проте вона заслуговує розгляду, оскільки в ній “як у краплі води” відображається вся суть і глибина “русского мира”.

“Отже, ми не знаємо, чим саме московський пропагандон розгнівав доблесних попочленців. Можливо, просто підрахували, скільки горілки і ширки можна купити, продавши його операторське обладнання. Так що, Князєва забрали на “підвал”, там пограбували і “відтмудохали” по повній програмі. А потім задумалися, як зробити так, щоб терпило не поскаржився “наверх”, як він неодноразово погрожував.

Враховуючи систему понять і цінностей, в якій існують кращі люди Лугандона, які зараз називаються ополченцями, рішення було знайдено швидко: він повинен соромитися розповісти, що з ним там сталося. Для цього Князєва довго і смачно “трах*ли” під відеозапис і відпустили лише через дві доби”, – пише Волох.

За словами блогера, даний інцидент наочно демонструє моральні цінності творців “русского мира” і на підставі цього єдиного випадку можна зробити висновки про “скрепи “русского мира” і морального імперативу Лугандона”. “Я хотів було написати і про звичаї російського журналістського цеху, який взагалі не прореагував на цей інцидент (главред “Лайфньюз”, правда, зажадав від Плотницького повернути обладнання). Але говорити про мораль щодо російських пропагандонів ще менш доречно, ніж з приводу кримінально-наркоманскої шушвалі в рядах “ополчення”, – зазначає блогер. І дійсно, головред LifeNews Анатолій Сулейманов написав листа Плотницькому з проханням повернути обладнання і покарати винних, не вдаючись у деталі перенесеного оператором приниження.

“Вранці 27 червня під час запланованої зйомки міста Луганська … невідомими особами був викрадений оператор каналу LifeNews Князєв Михайло Олександрович. Невідомі люди в масках, погрожуючи зброєю, із застосуванням фізичної сили викрали Князєва і, надівши на голову мішок, відвезли в невідомому напрямку. Два дні співробітника нашого телеканалу тримали в підвальному приміщенні, виробляли постановочні зйомки відео вкрай принизливого характеру за участю Князєва і обіцяли викласти відео на Youtube-канал в разі звернення в компетентні органи, знущалися, погрожували фізичною розправою. … Князєв перебуває у вкрай пригніченому стані на межі нервового зриву”, – йдеться в листі Сулейманова.
Джерело: http://patrioty.org.ua/skandal-teroristi-lnr-dva-dni-gvaltuvali-zhurnalista-lifenews/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*