Терористи в паніці: Кремль значно урізав фінансування

Кількість російських найманців, які покидають бандформування “ДНР”, збільшується через відсутність фінансування та знущального ставлення з боку приїхали воювати на Донбас росіян.

Про цих даних української розвідки заявив представник Адміністрації Президента України з питань АТО полковник Андрій Лисенко, пише obozrevatel.com .

За його словами, в окупованій Горлівці Донецької області переважна більшість місцевих терористів вже розглядають можливості “звільнення” через те, що їм протягом останніх трьох місяців не виплачується матеріальна винагорода за участь у бойових діях.

Відзначається, що донецькі терористи піддаються принизливому відношенню як з боку кадрових російських військових, так і з боку так званих “відпускників” з РФ. Цей фактор теж змушує місцевих найманців покинути російсько-терористичні війська.

“Все це робить все більш складним для Кремля використовувати місцеве населення для своїх цілей, і змушує переправляти більше сил із самої Росії”, – сказав Лисенко.

Також за даними розвідки головними ініціаторами встановлення артилерії і танків на вулицях приватних житлових масивів для обстрілів позицій сил АТО є частково терористи, які приїхали на Донбас з Росії.

“Місцеві жителі, які встали до лав бандформувань, не підтримують такі дії, однак не можуть нічого зробити проти російських найманців, які мають всебічну підтримку з боку Кремля”, – підкреслив Лисенко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*