"Титушки" з антимайдану опинились в рядах шахтарів Ахметова (ФОТО)

Завдяки Рінату Леонідовичу, натхненнику «шахтарської гніву», фронтові зведення на кілька днів пішли з центру уваги української громадськості: шахтарі в Києві «рвуть» все топи в мережі і на ТБ.

Про це в п’ятницю повідомляють соціальні мережі і ЗМІ.

«Як відомо, все вариво заварилося через те, що з улюбленого міністерства Ріната почали випихати його людей, а Ринат не погодився з таким кричущим непрофесіоналізмом і звіз до Києва шахтарів з усієї країни, хоча” з усієї країни “- це, звичайно, занадто голосно сказано, тому що навіть неозброєним оком видно, звідки саме приїхало переважна більшість “пісяючих хлопчиків”, – пише Цензор .Нет.

В догонку до тексту сайт опублікував відео, на якому зафіксовано, як представники лідера партії “Опозиційний блок” Юрія Бойка роздавали гроші людям, які прийшли на мітинг під Верховну Раду в четвер. Після пікету проплачені мітингувальники спустилися по вулиці Ольгинській на площу Івана Франка, де з ними розрахувалися.

Сайт «Обозреватель», у свою чергу, оприлюднив досить цікаві, з точки зору СБУ, ГПУ, МВС, фотографії, що свідчать про те, що в ці квітневі дні столицю відвідали «привиди минулого»: активісти «антимайдану» і «Тітушки».

 

На фото: «Тітушки» з антимайдану.

На фото: сепаратист з Донецька, учасник весняних «протестів» 2014 року.

На фото: “Пісяючий хлопчик” у Кабміну

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*