У Чернігові будуть заманювати уболівальників на стадіон

<span title=”Главный тренер черниговской «Десны» Александр Рябоконь в интервью изданию ua-football рассказал о том, как в новом сезоне будет вестись работа с футбольными болельщиками.

“>Головний тренер чернігівської «Десни» Олександр Рябокінь в інтерв’ю виданню ua-football розповів про те, як у новому сезоні буде вестися робота з футбольними вболівальниками.

<span title=”По его словам, в клубе уже поняли необходимость такой работы и сделали первые шаги в вопросе роста посещаемости футбольных матчей в Чернигове.

“>За його словами, в клубі вже зрозуміли необхідність такої роботи і зробили перші кроки в питанні зростання відвідуваності футбольних матчів в Чернігові.

– Уже взяті люди, які займатимуться в тому числі і роботою з уболівальниками. <span title=”Потому что одна афиша на весь город – это не то, что надо, – расссказал Александр Рябоконь.

“>Тому що одна афіша на все місто – це не те, що треба, – розповів Олександр Рябокінь.

– Хоча були в Чернігові часи, при мені в тому числі, коли президентом клубу був Олексій Савченко, 10, 12, 13 тисяч приходило. Велася робота з уболівальниками. Хоча результати були приблизно такими ж, як і зараз. <span title=”А нынешняя малая посещаемость, конечно, расстраивает, ведь играем мы для болельщиков.

“>А нинішня мала відвідуваність, звичайно, засмучує, адже граємо ми для вболівальників.

Нагадаємо, що в сезоні 2014/2015 в Чернігові подивитися матчі «Десни» приходило в середньому по 886 осіб. Це один з найгірших показників чемпіонату.

Джерело: Современный Чернигов

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*