У ДНР і ЛНР голодні жінки готові продавати себе за копійки

Нинішня економічна ситуація в терористичних донецької та луганської «народних республіках» довела місцеве населення до вже майже крайньої межі відчаю, колижінки, щоб прогодувати свою сім’ю, готові віддатися незнайомим чоловікам за сущі копійки — 20 доларів США…

Про таку новину повідомляє «Преса України» з посиланням на повідомлення в соціальній мережі київського журналіста-українофоба Олександра Чаленка, який після Євромайдану втік до Москви.

«Розговорився в Алчевську з хлопцем, який возить гуманітарку з Росії. Йому давно за 40. Він з літа допомагає і біженцям, і ополченцям.

Непоказний, сам небагатий, весь в життєвих проблемах і турботах про здоров’я. Розповів досить примітну для цього страшного і незатишного часу історію», — розповідає проросійський журналіст.

Розповідь: «Познайомився тут, в Алчевську, в минулі свої приїзди з жінкою, у неї троє дітей. Стоїть на ринку, торгує. Заробляє 50 гривень в день (за нинішнім курсом трохи більше 3 доларів). Я їй кажу, ось, хочу запросити тебе на каву. Я, звичайно, міг би запропонувати тобі 300 гривень, щоб переспати, але ти мені подобаєшся, тому я не можу…

Не встиг договорити, як вона відразу відповідає: «Я згодна». Тобто вона тут же погоджується переспати зі мною за гроші — ось до чого життя довела матір сімейства! Хіба вона захотіла цим займатися, якщо б не війна. Але виживати якось треба» — розповів не вигадану історію Чаленко.

Нагадаємо читачам «Преси України», що в окуповані всілякими і різноманітними бандитами і терористами частини Донецької і Луганської області під назвами «днр» і лнр» українська влада, схоже, вирішила не допускати вантажівки з продовольством, а іншими словами — влаштувати блокаду.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*