У Донецьку медикам «платять» солодкими сирками

У Донецькій обласній лікарні імені Калініна, медперсоналу кілька місяців не платять зарплат, а 18 квітня замість грошей дали по два сирка ростовських.

Про це в середу на своїй сторінці в ФБ повідомляє журналіст Роман Бочкала.

«Пару рядків про медицину в Донецьку. Інформація місцевих жітелей.18 квітня персоналу лікарні ім. Калініна видали гуманітарку з останнього гумконвоя. Списки формували в березні, переписували три рази. Роздали по два солодких маленьких сирка – один шоколадний і один ванільний. Виробництво – Ростов, термін придатності – ще один місяць, у складі – пальмова олія. У відділеннях не вистачає молодшого медичного персоналу. Лікарі продовжують виїжджати – “набридло працювати волонтерами”. В аптеках дефіцит. Крапельниці і вітамінів взагалі немає », – передає слова місцевого медперсоналу журналіст.

“Міністр охорони здоров’я ДНР на нараді головних лікарів Донецька повідомив” радісну “новину: зарплат не буде як мінімум до 20 травня. Після – виплатять за травень. Але зараз вже борг за лютий, березень і квітень. Як я розумію, цей борг ДНР лікарям” пробачило “… Медики стривожені, природно. Збираються переходити на черговий режим роботи.” А нафіга працювати безкоштовно ?! Нехай військові у своєму госпіталі лікуються, а для цивільних достатньо і чергової зміни. Народу-то поменшало … “Загалом -” російський світ “у самому розпалі”, – пише він.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*