У Франції викрали коштовності на 600 тис. євро

Злочинці викрали у французького ювелірного дому Mauboussin коштовності на суму близько 600 тис. євро. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Пограбування, як відзначають в паризькій поліції, було скоєно незвичайним шляхом, і про нього найстаріша ювелірна фірма, створена ще в 1827 році, довгий час не знала. Факт пропажі був встановлений тільки при черговій плановій інвентаризації. В ході її в сейфовій кімнаті фірми перевіряючі виявили недостачу великого числа коштовностей. При цьому було встановлено, що двері сховища не наражалися несанкціонованому відкриттю або злому.
На думку експертів, злочинцям явно допомагав якийсь її нинішній співробітник. Саме за допомогою нього вони змогли через Інтернет оформляти покупки на імена та рахунки реальних давніх клієнтів фірми. При цьому вони замовляли дешевші ювелірні вироби, але за допомогою певних махінацій в електронній системі, що видавала справжні накладні, отримували набагато дорожчі коштовності. Так тривало протягом усього минулого року.
Згідно з попередніми даними вартість пропажі становить 600 тис євро. Але надалі, вважають слідчі, вона може значно зрости, оскільки інвентаризація ще не завершена. За даними газети Parisien, на причетність когось із співробітників Mauboussin до злочинного розкрадання вказує і той факт, що злодії отримували поштою не тільки дорогі товари зі складу готової продукції, а й ряд особливо дорогих виробів вищої категорії, які ніколи не продаються через інтернет .
Сам ювелірний дім Mauboussin в даний час відмовляється від будь-яких коментарів, що відбувається.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*