У Горлівці терористи масово залишають казарми

Як стало відомо від мешканців міста, а точніше селища Микитівка, російські найманці покинули одну зі своїх казарм.

Про це у вівторок повідомляє сайт міста Горлівка.

«Розташована вона була в будівлі” Залу Царства Свідків Єгови “, що по вулиці Артемівське шосе, біля ж / д станції Микитівка. Зайняли бойовики будівлю ще у вересні 2014 року. Протягом усього дня, з будівлі виносили і вантажили в вантажні автомобілі особисті речі, ліжка, матраци, боекомлект і зброю. Пізніше вантажівки поїхали в бік центру міста », – йдеться в повідомленні.

Примітно, що двома днями раніше, на відрізки дороги по цій же вулиці, працівники Горлівського ТТУ, під охороною і за наказом цих же бойовиків, виробляли демонтаж мідних тролейбусних проводів. Простіше кажучи, тролеї були варварським чином вирізані на всій ділянці дороги, від ж / д станції Микитівка, до підірваного за наказом “Біса” влітку 2014 року, автомобільного моста перед шахтою Рум’янцево.

Йдучи з житлових районів міста, бойовики залишають після себе зруйновану інфраструктуру.Нагадаємо, що українські військові навпаки, наближаються все ближче і ближче до міста. Так кількома днями раніше, ВСУ взяли під свій контроль частину горлівського селища Зайцеве.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*