У Хмельницькому національному університеті випускникам не дали дипломів

Документи про закінчення вищого навчального закладу обіцяли видати пізніше.

Сьогодні, 1 липня, відбувся урочистий випуск бакалаврів, спеціалістів, магістрів в одному з найбільших ВУЗів Хмельниччини. Близько 1800 колишніх студентів зібралися на стадіоні ХНУ, аби урочисто відсвяткувати довгоочікуваний випуск.

Цього року національний університет випустив близько трьохсот магістрів, більше п’ятсот спеціалістів та майже тисячу бакалаврів. Проте дипломи новоспеченим фахівцям не дали, пообіцявши вручити їх вже найближчим часом.

Випуск без дипломів все ж не зіпсував святковий настрій колишнім студентам. У синіх конфедератках та мантіях, із щирими посмішками та квітами в руках випускники фотографувалися напам’ять.

Новоспечених фахівців проводжали піснями та танцями. З напутніми словами до них звернувся ректор ХНУ Микола Скиба. “П’ять років пролетіли дуже швидко. Сьогодні в глобалізованому суспільстві, коли все так швидко змінюється, треба вчитися впродовж всього життя. Ми навчили вас бути самостійними, намагалися вам дати все, щоб ви стали успішними в житті, – говорить ректор. – Завдяки вам і всьому колективу наш університет в рейтингу топ-200 займає 43 місце серед університетів України. Бажаю вам, щоб ви отримали успішну роботу. Пам’ятайте, у нас працює відділ працевлаштування, ми допоможемо влаштуватися на роботу тим, хто цього потребує”.

Випускники натхненні та сповнені очікувань про майбутнє життя. З посмішками згадують про пережиті студентські роки.

“У нас група дуже дружня і викладачі справедливі. Про студентське життя буду згадувати лише приємне. Звичайно, бувало під час сесій різне, але врешті-решт я отримаю червоний диплом і цим задоволена, – говорить випускниця факультету економіки та управління Кароліна Мороз. – З березня вже працюю у банку. При цьому одночасно готувала дипломну роботу. Було трохи важко, але тепер все позаду”.

“Літо присвячу пошукам роботи. Є кілька варіантів, але вони ще не точні. Сподіваюся, що працюватиму за спеціальністю. Не даремно ж я п’ять років в університет ходив, – каже спеціаліст Віталій Вітовський. – Університет позаду, тепер лише від нас залежатиме, як ми побудуємо своє доросле життя. Я по життю оптиміст, тому впевнений, що все вдасться”.

Джерело: ye.ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*