У Кам'янці-Подільському міліція закрила два незаконні пункти обміну металобрухту

У порушників вилучили незаконно прийнятого металу на загальну суму більше 100 тисяч гривень.

Майже три місяці правоохоронці Кам‘янця-Подільського документували протизаконну діяльність двох підприємців, які організували прийом металобрухту, не маючи на це відповідних дозвільних документів. Один із пунктів розташовувався на території ремонтно-будівельного підприємства протипожежних робіт і належав хмельничанину.

“У порушників вилучили понад 10 тонн незаконно прийнятого металу на загальну суму більше 100 000 гривень, – кажуть у прес-службі обласної міліції. – Серед вилученого знайшли заводські упаковки кришечок до крапельниць, промислові баки”.

Окрім того, вилучили більше тисячі метрів телефонного кабелю, який, як припускають міліціонери, належить підприємству “Укртелеком” і був нещодавно викрадений з ліній зв‘язку у кількох районах області.

За фактами організації незаконних пунктів прийому брухту кольорових і чорних металів відкриті кримінальні провадження за частиною першою статті 213 Кримінального кодексу України “Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом”, санкція якої передбачає відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від тисячі п’ятисот до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі терміном до одного року.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*