У Кам’янці-Подільському посилили охорону міста

Доручення перейти на посилений рівень охорони стратегічно-важливих об’єктів Кам’янця дав міський голова Михайло Сімашкевич.

«Події, які сталися в Мукачевому, знову сколихнули Україну та викликали хвилю переживань в населення. Ситуація, що склалася вкотре показала, що сьогодні кожен має бути вкрай пильним та обережним», – йдеться в повідомленні прес-служби Кам’янець-Подільської міської ради.

Зважаючи на можливі провокації, міський голова Михайло Сімашкевич сьогодні під час наради дав доручення відповідним структурам про посилений рівень охорони стратегічно-важливих об’єктів міста. Підвищеної охорони та додаткових заходів безпеки в разі погіршення суспільно-політичної ситуації в країні потребують окремі об’єкти КП «Міськтепловоденергія», які забезпечують кам’янчан водою, мости,  залізничний та автовокзал.

«Підвищена увага сьогодні – це не паніка, а  відповідальність за місто та його жителів.  Звертаюся до всіх кам’янчан, будьте пильними та в разі виявлення підозрілих осіб, предметів, транспортних засобів повідомляйте правоохоронцям або телефонуйте «102», – заявив міський голова Михайло Сімашкевич.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*