У курортному селищі побили та зґвалтували двох школярок

Мешканки села Краснознам’янка поїхали відпочити в сусіднє село Чорноморське на дискотеку, після відпочинку з друзями, двоє п’яних чоловіків (які проживають на одній вулиці) запропонували підкинути їх додому, але додому вони так в ту ніч не потрапили.

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Херсон оnline. Не замислюючись про свої родини (у одного із злочинців троє дітей і двоє з них теж дівчинки), недалеко від села чоловіки зупинили машину і почали чіплятися до них, дівчатка просили щоб ті їх відпустили.

Потім школярки були побиті і в збоченій формі зґвалтовані, після чого їх викинули на околиці села. Однієй постраждалій вдалося дістатися додому і повідомити про усе батькам, друга була відправлена ​​в реанімацію з ознаками задухи і ударами. Школярка в лікарні прийшла до тями, їй була зроблена операція після якої, на жаль, вона не зможе більше мати дітей. У понеділок насильники були затримані і доправлені в районний відділ міліції. Зараз йде слідство, жителі села сподіваються що винуватці понесуть справедливе покарання.
Джерело: http://patrioty.org.ua/u-kurortnomu-selishhi-na-hersonshhini-pobili-ta-zgvaltuvali-dvoh-shkolyarok/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*