У Києві реформують 26 дитячих інтернатних закладів – Юрій Крикунов

Київська міська рада затвердила план реформування, перепрофілювання та трансформації дитячих інтернатних закладів. Відповідно до плану до 2025 року передбачено реформувати 26 інтернатних закладів Києва.

Про це на прес-конференції в Укрінформі повідомив директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов, передає СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

“На засіданні сесії Київської міської ради було схвалено рішення, яким фактично затверджений, вперше в Україні, регіональний план деінституалізації дитячих навчальних закладів інтернатного типу для дітей. Київ – це європейська столиця, і європейські підходи, про те, що діти мають виховуватися в родині, або в близьких до родинних умов виховання, стає в Україні панівною ідеєю. І Київ отримав можливість стати першим пілотним регіоном, де цей регіональний план був розпочатий”, – сказав Крикунов.

Він зазначив, що відповідно до плану планується реформувати 26 інтернатних закладів у столиці.

“Всього в Києві 26 інтернатних закладів і на першому етапі, в плани потрапляє 7 інтернатних закладів. Я думаю, що до 2020 року буде охоплено процесом деінституалізації більше ніж 7 інтернатних закладів, а взагалі до 2025 року мають бути всі інтернатні заклади охоплені”, – додав він.

За його словами, рішення розроблено відповідно до Договору про співробітництво між Світовим банком, Мінсоцполітики України та виконавчим органом Київради.

Ваша реакція на матеріал

Залишити коментар

Your email address will not be published.


*